Formacja Modlitwy uwolnienia – Ostrówek 2021

Kolejny już raz (18-20.06) gościliśmy na corocznych rekolekcjach formacyjnych dotyczących modlitwy uwolnienia metodą 5 Kluczy Neala Lozano w Ostrówku pod Warszawą.  Tematem przewodnim rekolekcji był urywek z 1Listu św Piotra “Bóg pysznym się sprzeciwia a pokornym łaskę daje’ (1P 5,5). Piękne otoczenie, klimat wzajemnej braterskiej miłości sprzyjał zgłębianiu treści oraz słuchaniu natchnień Ducha Świętego. Konferencję wygłosił o. Grzegorz Lojtek (jezuita) opiekun DM Warszawa Mokotów oraz nasz opiekun ks. Tomasz Szczeciński opolskie egzorcysta.

Wyraz pokora rozbrzmiewał na każdym kroku, był nim wypełniony cały czas naszego pobytu w miejscu gdzie pracowała św. Faustyna.

I jedno zdanie które utkwiło mi osobiście (może dlatego że jestem ścisłowcem) w pamięci to : “POKORA JEST WPROST PROPORCJONALNA DO ZJEDNOCZENIA Z BOGIEM”

Nasz Dom reprezentowali: ks. Tomasz, Andrzej Łukasiewicz, Darek Dolinkiewicz, Ania i Jacek Nakonieczni oraz Marek i Ania Zelwert wraz z swym kapłanem ks. Marcinem Fikus z Kluczborka, Krysia Nowak, Krysia Drożdzal oraz Agata Jazienicka z Nysy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.