AktualnościDom MiłosierdziaWspólnotaWydarzeniaZ życia Domu

Święty Józef naszym opiekunem

Dziś po uroczystej Eucharystii w Kościele Parafialnym odbyło się zawierzenie naszej Wspólnoty oraz Domu Miłosierdzia w Otmuchowie świętemu Józefowi. Dziś też została poświęcona odrestaurowana zabytkowa figura św. Józefa, która od początku istnienia naszego Domu Miłosierdzia (wcześniej Domu Parafialnego) znajdowała się na fasadzie domu od ulicy Orkana.

Ufamy że to właśnie dlatego że rok 2021 został ogłoszony Rokiem św Józefa – On też upomniał się o to aby ponownie znaleźć się na swoim miejscu i opiekować się naszym Domem. dzięki dobrym ludziom (m.in. Paulina –  dzięki ;-)) udało się aby dziewiętnastowieczna figura znów wyglądała jak dawniej. Po Mszy Świętej mężczyźni naszej Wspólnoty wnieśli uroczyście figurę do Domu Miłosierdzia.

Święty Józefie módl się za nami!!!

 

 

 

 

Galeria zdjęć

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.