AktualnościWspólnotaZ życia Wspólnoty

Nasza Wspólnota na Dniu Jedności Wspólnot

Dziś nasza Wspólnota uczestniczyła w Diecezjalnym Dniu Jedności Wspólnot Odnowy w Duchu Świętym w Magnuszowicach.  Ponad 160 osób ze wszystkich prawie Wspólnot Diecezji Opolskiej wspólnie uwielbiało Jezusa nie tylko w słowie czy śpiewie ale także w byciu blisko siebie nawzajem, w spotkaniu z drugim – bratem czy siostrą. Ksiądz Artur Kasprzycki główny organizator spotkania powiedział w homilii, że każda Wspólnota ma czerpać ze Źródła, ma czerpać nie dla siebie ale przez siebie dla innych. Mamy zacząć od realnej miłości, nie nastawionej na branie, ale takiej o której mówi św, Paweł w Hymnie o miłości.Wtedy będę miał czas na adorację, sakramenty, Eucharystię, będę w końcu miał czas dla Ciebie bracie.Będę potrafił ofiarować siebie. . Serdecznie dziękujemy Wam wszystkim (Jacku i Aniu z zespołem ;-))za to że mogliśmy naostrzyć nasze tępe narzędzia do pracy w Winnicy Pana.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.