AktualnościDom MiłosierdziaModlitwa Uwolnienia

Formacja modlitwy uwolnienia

W dniach 12-14 czerwca uczestniczyliśmy w formacji modlitwy uwolnienia wg 5 kluczy Neala Lozano. Rekolekcje odbywały się po raz drugi (wcześniejsze w lutym) w przepięknym miejscu niedaleko Warszawy – Ostrówku. Miejsce rzeczywiście wybrane przez Pana. Chociażby dlatego że w tym miejscu w latach 1924-1925 mieszkała i pracowała św. Siostra Faustyna (jako jeszcze Helena Kowalska). Więcej informacji na stronie https://domfaustyny.pl/2330

Tym razem tematem przewodnim było: “Serce Ojca”. Każdy dzień zaczynał się Eucharystią a później odbywały się konferencje dotyczące Miłości Ojca a także posługi. Pan dał nam poznać siebie bliżej nie tylko w relacji bezpośredniej z Nim ale przede wszystkim w relacjach z współuczestnikami.

W rekolekcjach tych oprócz nas brali udział posługujący tą modlitwą w Domach w Warszawie, Józefowie,Białołece i innych. Na koniec mogliśmy wysłuchać on-line wspólnie przesłania – zachęty  nagranej przez naszego opiekuna ks. Tomasza, przesłania które (mimo iż ksiądz Tomasz nie znał treści wypowiadanych przez prelegentów) było dokładnym podsumowanie  wcześniejszych wystąpień.

Dziękujemy Bogu za możliwość uczestniczenia w tych dniach skupienia. Dziękujemy również naszym Siostrom z Opola, Agatce z Nysy a także Jackowi i Ani z Kluczborka za miłe towarzystwo i wspólne dzielenie się Miłością Boga.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.