AktualnościDom Miłosierdzia

Rekolekcje dla katechetów diecezji opolskiej w naszym Domu

W piątek, sobotę i niedzielę gościliśmy w naszym Domu Miłosierdzia grupę katechetów z Diecezji Opolskiej. Odbywali oni swoje rekolekcje które prowadzili ks. Tomasz Szczeciński egzorcysta diecezji opolskiej oraz ks. Wojciech Drab egzorcysta diecezji świdnickiej. Serdecznie dziękujemy przy tej okazji wszystkim przyjaciołom i sympatykom Domu Miłosierdzia, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do przygotowania tych rekolekcji.

 

To jest świadectwo jednej z uczestniczek rekolekcji dla katechetów w naszym Domu:

“Czuję się otulona takim ciepłem, miłością, akceptacją, swobodą. W tym domu w taki fizyczny aż sposób poczułam się tulona przez Tatę. Ja myślę, że ciepło (nie spodziewałam się takiej temperatury w domu rekolekcyjnym w zimie), otwarta, przyjazna kuchnia, gdzie panie wciąż powtarzają: czujcie się u siebie, ta obfitość jedzenia pysznego, Ty – niemalże przepływający wśród wciąż wchodzących i wychodzących ludzi (taki dobry łagodny ojciec głaskający z miłością swe dzieci), Ukrainki rozmawiające w tym swoim pięknym języku – jak śpiew ptaków, … I Pan Jezus pośród tego wszystkiego – ŹRÓDŁO (napiłam się jak ten Grześ 😂). Cudne miejsce wyjątkowe – taki przedsionek nieba.
Oglądałeś film (czytałeś książkę) CHATA? Właśnie czuję się jakbym była w takiej Chacie, z Panem Bogiem. Dziękuję – pięknie to sobie z Tatusiem urządziliście”

Dziękujemy my również.
Kilka zdjęć z Domu:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.