Wyleję Ducha mego na wszelkie ciało….

6 Spotkanie
Seminarium Odnowy Wiary

„I wyleję potem Ducha mojego na wszelkie ciało: synowie wasi i córki wasze będą prorokować, starcy wasi będą miewać sny, a młodzieńcy wasi będą mieć widzenia. Nawet na niewolników i niewolnice wasze wyleję Ducha mego w owych dniach” (Jl 3,1-2).

Kochani jesteśmy już po kolejnym spotkaniu w ramach Seminarium Odnowy Wiary. Szóste spotkanie poświęcone było darom i charyzmatom które Duch Święty rozdaje wszystkim którzy z czystym sercem o nie wołają. O tym jak działa Duch Święty i jak i co rozdaje mówiła w konferencji Sławka Janczar – animator Wspólnoty Marana Tha, mediator i nauczyciel religii. Link

Dwa tygodnie temu obraliśmy sobie Jezusa za naszego Pana a  w ramach piątkowego spotkania zaplanowano modlitwę o wylanie Ducha Świętego w czasie wspólnego uwielbienia.  Piękne jest to, że tak wielu z uczestników przystąpiło do Sakramentu pojednania po to aby z czystym sercem, razem ze wstawiennikami prosić o wylanie Ducha Świętego, o Jego dary i charyzmaty. A Pan nie skąpił ….Jeden z uczestników tak powiedział o tym spotkaniu cyt.” Dziś tu w kościele czuło się To, co czuje się w Częstochowie….”. Chwała Panu. W przyszły piątek ostatnie spotkanie Agapa. Zapraszamy do Domu Miłosierdzia na 19.00

Pan powiedział:

„Bo jeśli ustami swoimi wyznasz, że Jezus jest Panem, i uwierzysz w sercu swoim, że Bóg wzbudził go z martwych, zbawiony będziesz” Rz 10.9 i na innym miejscu:

…mają pokładać nadzieję w Bogu i nie zapominać dzieł Boga lecz strzec Jego poleceń. Ps 78, 7

Dlatego umieściliśmy na naszej stronie miejsce na świadectwa. Można przesłać nam świadectwo tego co Duch Święty zdziałał w Twoim sercu po Wieczorze Uwielbienia, po seminarium, lub  jakie Pan zdziałał w naszym Domu Miłosierdzia itp. Po prostu się podziel,  nawet tym,  co wydaje Ci się że to nic szczególnego, mogą to być krótkie ”trzy zdania” lub długie opowiadanie …. Świadectwa będą publikowane i ogólnodostępne.

Tutaj wpisz swoje imię

Konferencja “Duch Święty i Jego dary”

Kilka zdjęć z Wieczoru Uwielbienia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.